ÇONKAR’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI


İstanbul Milletvekili ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Ahmet Berat ÇONKAR, Ramazan Bayramı vesilesiyle yayınladığı mesajı seçmenleriyle de paylaştı.

ÇONKAR’ın Ramazan Bayramı Mesajı’nın tam metni:

Sevginin, dostluğun, kardeşliğin, dayanışma duygularımızın yoğunlaştığı Ramazan’a ve Bayram’a bizleri Kavuşturan Rabbimize her zaman hamdediyoruz.

Rabbimiz, istiklaline, istikbaline, ezanına ve bayrağına canı pahasına sahip çıkan, cesaretiyle, dirayetiyle, büyüklüğünü ve asaletini her daim ispat eden aziz milletimizin kardeşliğini daim eylesin.

Küresel şer şebekeleri ve onların yerli işbirlikçileri, paravan ve hain terör örgütleri bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de amaçlarına ulaşamayacak, ülkesine ve milletine ihanet eden hainler ihanetlerinin zilletini her zaman hissedecek ve taşıyacaklardır.

Ülkemizin ve milletimizin bağımsızlığına, birliğine ve kardeşliğine yönelen tehditlerin, ideallerimizin ve geleceğimizin önüne konulan engellerin bertaraf edilmesi için canları pahasına mücadele veren, kalleş ve hain terör örgütlerine ve onların hamisi olan uluslararası şer şebekelerine her seferinde haddini bildiren kahramanlarımız, gazilerimiz ve şehitlerimiz de gıpta edilecek hatıralar bırakarak tarihimizdeki şanlı yerlerini almıştır. Hepsini rahmet ve minnetle yâd ediyoruz.

İstikrarlı, büyüyen, daha müreffeh ve daha huzurlu, değerlerine sahip çıkan, mazlumların sesi olan, doğru, adil ve insani olanı her zaman ve zeminde savunan Türkiye’den rahatsızlık duyan mihraklar ve onların yerli ortakları ne yaparlarsa yapsınlar bu kutlu yürüyüşe engel olamayacaklar.

Birliğimiz ve kardeşliğimiz her geçen gün daha da kuvvetlenecek, büyüyen ve adaletle kalkınan Türkiye mazlumların, gönül coğrafyamızın ve insanlığın ümidi olmaya devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, sıhhat, afiyet ve esenlikler temenni ediyorum.

Saygı ve Sevgilerimle.

 

Ahmet Berat ÇONKAR

AK Parti İstanbul Milletvekili

TBMM Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı