AK PARTİ ATAŞEHİR İLÇE KONGRESİ COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ


AK Parti 4. Olağan Kongresi 7 Nisan 2018 Cumartesi günü, yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleşti. Bayrak değişiminin gerçekleştiği kongrede İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim YAĞCI, görevi Av. Ahmet ÖZCAN’a devretti.

Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Sinan Ayrancı tarafından sunumu yapılan ve siyasetin üst düzey yönetici ve bakanların katıldığı kongrede oy birliğyle divan başkanlığına Abdulhalim Aksoy üstlenirken divan üyeliğinde ise Altuğ Karataş, Neslihan Yurtdagül, Yasin Görgülü, Mithat Akkuş yer aldı.

İstanbul Milletvekili ve NATO PA Türk Grubu Başkanı Ahmet Berat ÇONKAR’ın da katılıyla, Ataşehir Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü Konferans Salonu’nda yapılan kongrede; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya,  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mehdi Eker, Ravza Kavakcı Kan, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Oruç Önalan, İstanbul Milletvekilleri Ahmet Hamdi Çamlı, Osman Boyraz, Şirin Ünal, Mehmet Metiner, Mehmet Ali Pulcu, Mihrimah

Belma Satır, Hasan Sert, Azmi Ekinci, İsmet Uçma, Hurşit Yıldırım, İBB Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, BBP Ataşehir İlçe Başkanı Mehmet Erdem, MHP Ataşehir İlçe Başkan yardımcısı İbrahim Kazan, ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, delegeler, partililer ve davetliler katıldı.